Provoz školy od 18. 11. 2020

Vážení a milí rodiče,

konečně jsme se dočkali a ve středu 18. 11. 2020 se pro Vaše děti otevřou dveře zpátky do školních lavic. Tzn. distanční výuka se překlene zpět na formu prezenční. S ostatními ročníky budeme dál pokračovat ve výuce distanční.

S kolegyněmi bychom Vás chtěly informovat o průběhu vzdělávání. Většina opatření je stejná jako na jaře a na začátku školního roku, některá jsou navíc. Všechna vychází z manuálu MŠMT.

Hygienická opatření:

• vstup do školy mají pouze děti - rodiče pak dle domluvené schůzky s pedagogem vždy s rouškou
  • rouška - děti ji nosí během celého dne i při výuce (krom oběda a svačiny) - je třeba mít 2 roušky na výměnu (rouška bude uložena v igelitovém sáčku)
  • je možnost také využít ochranné štíty - jsou ve škole od jara
  • používání dezinfekce (u vstupu do školy, během dne při použití WC, před obědem..)
  • časté větrání místností, kde jsou děti vyučovány
  • V případě konkrétních mimořádných situací spojených s onemocněním covid-19 je škola či školské zařízení vždy povinna

postupovat podle pokynů krajské hygienické stanice (KHS) a dodržovat všechna aktuálně platná mimořádná opatření

vyhlášená pro dané území příslušnou KHS nebo plošně Ministerstvem zdravotnictví (či vládou ve formě krizových

opatření).

Rozvrh hodin:

Z rozvrhu je dle doporučení MŠMT vyřazena TV a HV. Tzn. 2. ročník nebude mít odpolední vyučování a některé hodiny budou věnovány většímu opakování látky, která se probírala distančním způsobem.

Na předměty ČJ a MAT budou děti prozatím rozděleny po ročnících, abychom se jim mohli věnovat celou dobu a upevnit probranou látku při online výuce. Při ostatních předmětech budou spojeni.

Týdenní plány:

• výuka bude dál probíhat dle týdenních plánů
  • nový týdenní plán si tisknout nemusíte, děti ho dostanou ve středu, až se vrátí do školy
  • jen se na něj podívejte v PC - je tam zapsaná práce na PONDĚLÍ

Provoz školní družiny:

• 7.00 - 8.00             11.30 - 16.00
  • Paní Hütterová bude s dětmi hodně chodit ven. Nebudou ale jen na školní zahradě, ale budou chodit na vycházky. Vyzvedněte si tedy děti buď hned po obědě, tzn. v 12.30 h., nebo až pak ve 14.00 - to se budou z vycházky vracet.
  • nezapomeňte dětem připravit vhodné oblečení pro pobyt venku (do chladnějšího a sychravého počasí)

Kroužky:

• probíhat bude Čtenářský klub - úterý 12.30 do 14.00h.
  • probíhat bude Angličtina pro prvňáčky - středa 12.30 - 13.15h.

Obědy:

• Nezapomeňte na objednání obědů.

Doufám, že i za těchto podmínek se na děti budeme moct ve středu těšit.

Datum vložení: 12. 11. 2020 23:26
Datum poslední aktualizace: 27. 11. 2020 23:30